18 mar Cazinska medresa okupila radnike i roditelje djece vrtića Edebi-Nur na zajedničkim iftarima
Dva dana, dva iftara i jedna poruka – zajedništvo, povjerenje i saradnja temelj su svake uspješne zajednice.
U Medresi “Reis Džemaludin-ef. Čaušević” sinoć je upriličen iftar kojem su prisustvovali roditelji djece vrtića “Edebi- Nur”, čiji je osnivač upravo Medresa, potvrđujući važnost međusobne povezanosti i njegovanja zajedničkih vrijednosti.
Prisutnima se obratio direktor Medrese prof. Zuhdija Handanović koji je zahvalio roditeljima na dolasku i ukazanom povjerenju.
„Naša želja je da ovakva druženja prerastu u lijepu tradiciju koja će se nastaviti svake godine“, rekao je direktor dodajući kako ovakvi susreti imaju poseban značaj za jačanje saradnje između ustanove i roditelja.
Dan ranije organiziran je iftar za radno osoblje Medrese.
Ovakva okupljanja dodatno jačaju međusobne odnose i doprinose stvaranju pozitivnog radnog okruženja.
Zahvaljujemo se svima koji su svojim dolaskom uljepšali ove posljedne ramazanske dane.
