Održana humanitarna večer u režiji maturanata naše Medrese

Koliko je dječija ljubav jaka i koliko smo zajedno jači, još jednom su nam pokazali učenici Cazinske medrese.

Naše sinoćnje okupljanje bilo je povodom humanitarne akcije za Ammara i Davuda. Naši učenici pripremili su raznovrstan program i dokazali da posjeduju čistu ljubav i saosjećanje za malene dječake.

Naš direktor podržao je učenike i svi vjerujemo da je bio ponosan i kada je rekao: „Uviđamo rezultate našeg truda i vidimo njegove plodove“.

Učenici su se predstavili različitim talentima i sposobnostima kroz glumu, recitacije i obraćanje na različitim stranim jezicima.

Nadamo se da će ovaj potez naših učenika ponukati i druge škole, na različite ili još ljepše projekte, kako bismo uspjeli pomoći porodici Dervišević i pobijediti zajedno s njima njihovu bitku.

Dženefa Kauković, IVb